İBRA EDİLMEYEN FİKRET ORMAN'DAN AÇIKLAMA!

Beşiktaş'ın eski başkanı Fikret Orman, "İbra olup olmamak benim açımdan çok önemli değil. Netice itibariyle ortada bir rapor var. Bu raporla alakalı yargı artık adım atacak." dedi.

İBRA EDİLMEYEN FİKRET ORMAN'DAN AÇIKLAMA!

Beşiktaş'ta eski başkan Fikret Orman ve yönetiminin 1 Ocak-12 Mayıs 2019 ile 12 Mayıs-20 Ekim 2019 dönemleri idari ve mali yönden ibra edilmedi.

Ayrıca, Fikret Orman'ın kesin ihraç talebiyle disipline sevk edilmesi yönünde verilen önerge oy çokluğu ile kabul edildi.

Beşiktaş eski başkanı Fikret Orman bu gelişmeler üzerine basın toplantısı düzenledi.

Fikret Orman, "Ben aslında bugün kongreye katılacaktım. Ama dün akşam 7'den sonra bu rapor ortaya çıkınca ve algı oyunları başlayınca katılmama kararı aldım. İbra olup olmamak çok önemli değil. Netice itibariyle ortada bir rapor var. Bu raporla alakalı yargı artık adım atacak. Bugüne kadar dedikodular vardı Bu raporu kulübe daha evvel geldiğini biliyorum. Bu yönetim bazı kişileri ilgilendiren konular olduğunu ve raporun içinden bazı çıkan şeyler olduğunu da biliyorum" ifadelerinde bulundu.

Orman ayrıca, "Beşiktaş'ın o inanılmaz başarılarına hep beraber imza attık, stat, tesisler, marka değerimizin yukarı çıkması. Birçok şey yaptık. Bunu Allah da biliyor Beşiktaşlılar da biliyor. Mutlulukları hep beraber yaşadığımız insanların kongrede bize sahip çıkmaması üzdü. Canları sağ olsun" dedi.

Kaynak: HABER7.COM

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2021, 18:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1