İSTANBULLULAR HAFTA SONU SPORA DOYDU

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul, 24 Ekim Cumartesi günü Tarihi Yarımada Bisiklet Turu ve 25 Ekim Pazar (bugün) günü gerçekleştirilen ‘İstanbul'u Koşuyorum' Caddebostan Etabı Gazi Koşusu ile tüm İstanbulluları hafta sonunda spora doyurdu. Yüzlerce sporc

İSTANBULLULAR HAFTA SONU SPORA DOYDU

24 Ekim Cumartesi günü düzenlenen ve 360 sporcunun katılım sağladığı etkinlikte sporcular İstanbul'un en güzel lokasyonları arasında sayılan Tarihi Yarımada'da pedal atma şansı yakaladı.

Turun startını İBB Destek Hizmetleri Daire Başkanı Mansur Güneş, İBB Ulaşım Daire Başkanı Utku Cihan, Spor İstanbul Genel Müdürü İ. Renay Onur, İBBSK Genel Sekreteri Erdem Aslanoğlu ve Spor İstanbul Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Akın verdi.

Etkinlikte Spor İstanbul Genel Müdürü İ. Renay Onur ve İBBSK Genel Sekreteri Erdem Aslanoğlu sporcular ile birlikte bisiklet sürdü. Gerçekleştirilen etkinlik sonrası sporcular ve protokol üyelerinin katılımı ile Yenikapı Etkinlik Alanı içerisinde bulunan ‘İstanbul Bisiklet Evi' açılışı da gerçekleştirildi.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2020, 18:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1