KOCAELİ RALLİSİ'NDE YÜREKLERİ AĞIZA GETİREN KAZALAR

- Kocaeli Rallisi'nde yürekleri ağıza getiren kazalar Biri bariyerlere çarptı, diğeri yol kenarına düştü Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin ana sponsorluğunda düzenlenen 38. Kocaeli Rallisi'nde yürekleri ağıza getiren kazalar meydana geldi.

KOCAELİ RALLİSİ'NDE YÜREKLERİ AĞIZA GETİREN KAZALAR

- Kocaeli Rallisi'nde yürekleri ağıza getiren kazalar

Biri bariyerlere çarptı, diğeri yol kenarına düştü

KOCAELİ - Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin ana sponsorluğunda düzenlenen 38. Kocaeli Rallisi'nde yürekleri ağıza getiren kazalar meydana geldi. Hızla gelen otomobilin vatandaşların arasına girmekten bariyerler sayesinde kurtulduğu anlar ise saniye saniye kaydedildi.

Shell Helix 2021 Türkiye Ralli Şampiyonası 5. yarışı olan, Türkiye Historic Ralli Şampiyonası ve Şevki Gökerman Ralli Kupası'na puan veren 38. Kocaeli Rallisi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin ana sponsorluğunda düzenlendi. 73 otomobil ve 146 sporcunun katıldığı yarışlar heyecan dolu anlara sahne oldu. Sporcular şampiyon olabilmek için yarışırken, korku dolu kazalar da meydana geldi.

Toprak yolda hızla gelen otomobil vatandaşların önünde bulunan beton bariyerlere çarptı. Bariyerin olması ise olası büyük bir faciayı önledi. Diğer kazada ise yine hızla gelen başka bir otomobil, bariyer olmaması sebebiyle yol kenarına düştü. Her iki korkutan kazada yarışı izlemeye gelen vatandaşlar tarafından saniye saniye kaydedildi. Kocaeli Rallisi'nde yürekleri ağıza getiren kazalar Kocaeli Rallisi'nde yürekleri ağıza getiren kazalar Kocaeli Rallisi'nde yürekleri ağıza getiren kazalar Kocaeli Rallisi'nde yürekleri ağıza getiren kazalar Kocaeli Rallisi'nde yürekleri ağıza getiren kazalar Kocaeli Rallisi'nde yürekleri ağıza getiren kazalar Kocaeli Rallisi'nde yürekleri ağıza getiren kazalar

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2021, 17:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1