LUKA MİTROVİC: İSTANBULDA GALİP GELMEK İSTİYORUZ

Turkish Airlines EuroLeaguein ilk haftasında temsilcilerimizden Fenerbahçe Bekoya konuk olacak Kızılyıldızın önemli isimlerinden Luka Mitrovic, eksiklerine rağmen İstanbulda kazanmayı hedeflediklerini söyledi.

LUKA MİTROVİC: İSTANBULDA GALİP GELMEK İSTİYORUZ

Turkish Airlines EuroLeague'in ilk haftasında Sırbistan ekibi Kızılyıldız, temsilcilerimizden Fenerbahçe Beko'ya konuk olacak. Karşılaşma öncesi Kızılyıldız'ın önemli isimlerinden Luka Mitrovic, açıklamalarda bulundu.

Eksiklerine rağmen kazanmayı hedeflediklerini belirten Mitrovic, "Eksik ve sakat oyuncularızdan dolayı sıkıntılıyız. 4-5 önemli oyuncunuz olmadan önemli bir maça hazırlanmak çok zor. Ancak bu sorunlara rağmen diğer tüm oyuncular son günlerde iyi iş çıkardılar. İstanbul'a galibiyet için oynamaya gidiyoruz. Kalite ve tecrübe anlamında çok üst düzey Fenerbahçe kadrosu hakkında bir şey söylemeye gerek yok. Geçen sezonun ardından gelişerek daha iyi olmayı hedefliyorlar. Birçok oyuncuyu değiştirseler de önemli isimleri Nando De Colo ve Jan Vesely'yi kadrolarında tuttular. Kalitelerinin farkındayız. Ancak takım olarak sonuna kadar her takıma karşı mücadele edeceğiz" dedi.

Kaynak: FANATiK.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2021, 17:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1