MASAYA VURARAK, 'ONU İSTEMİYORUM' DEMİŞTİ! ALİ KOÇ'UN HEDEFİNDEKİ METİN TOKAT, AYRILD

Metin Tokat, Merkez Hakem Kurulu üyeliğinden istifa etti. Fenerbahçe-Trabzonspor karşılaşmasından sonra Başkan Ali Koç, harekete geçeceklerini ifade etmişti. Koç, sezon başlamadan düzenlediği basın toplantısında 'Metin Tokat orada oturamaz, olmamalı. Olamaz arkadaş, sebeplerini

MASAYA VURARAK, 'ONU İSTEMİYORUM' DEMİŞTİ! ALİ KOÇ'UN HEDEFİNDEKİ METİN TOKAT, AYRILD

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sezon öncesi takımın başına gelecek hoca, kurulacak kadro, ekonomik tablo temelinde düzenlediği basın toplantısında TFF ve MHK konularına değinmişti. Başkan Koç, Metin Tokat'ı açıkça hedef gösterdiği sırada öfkelenip masaya vurmuştu.

Koç, "Tokat, hakem atamalarında olamaz arkadaş! Olamaz! Olmamalı da! Sebeplerini hepiniz biliyorsunuz" demişti.

Masaya vurarak, 'Onu istemiyorum' demişti! Ali Koç'un hedefindeki Metin Tokat, MHK'den ayrıldı

"FERHAT GÜNDOĞDU ATANDI"

TFF'den yapılan açıklamada "Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Merkez Hakem Kurulu'nda Metin Tokat'ın istifası üzerine yeni atamada bulundu. Buna göre Ferhat Gündoğdu, Merkez Hakem Kurulu üyesi olarak atandı" ifadeleri kullanıldı.

Trabzonspor karşılaşmasından sonra camiayı hareketlendiren Başkan Koç'tan sonra bu istifanın gelmesi manidar oldu. TFF ve MHK'de daha fazla istifaların geleceği konuşuluyor.

Masaya vurarak, 'Onu istemiyorum' demişti! Ali Koç'un hedefindeki Metin Tokat, MHK'den ayrıldı Masaya vurarak, Onu istemiyorum demişti! Ali Koç'un hedefindeki Metin Tokat, ayrıldı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2021, 11:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1