MECNUN OTYAKMAZ: 'GÖZ GÖRE GÖRE HAKKIMIZ YENİYOR'

DG Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, dün Beşiktaş maçında yaşanan tartışmalı taç pozisyonu ve takım kaptanı Hakan Arslan'ın hakem ile girdiği diyalog hakkında konuştu. Otyakmaz, “Son zamanlarda giderek artan algı, takım kaptanımız Hakan Arslan'ı da bu duruma geti

MECNUN OTYAKMAZ: 'GÖZ GÖRE GÖRE HAKKIMIZ YENİYOR'
Süper Lig'in 15. haftasında Sivasspor, deplasmanda Beşiktaş'a 3-0 yenildi. Maçta yaşanan olaylar hakkında Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, yazılı bir açıklama yaptı.

Otyakmaz, Sivasspor camiasının hakem hatalarından dolayı agresifleştiğini söyleyerek, “Mehmet Demirkol: ‘Devrede Hakan Arslan'ın atılması sadece bir oyuncunun dışarıda kalması değil. O Sivasspor'un ruhu. Bir kişi eksilmediler, çok eksildiler.' Mehmet Demirkol'un da bugünkü yazısında belirttiği gibi, evet o Sivasspor'un ruhu. O ruh halimizin son durumu bu. Bizi bu ruh haline sokan; tarafsız Fransız gazetecilerin dahi topun taç çizgisini geçtiğini söylemesi değil. Mesele muallakta kalınan pozisyonlarda daima daha etkili camiaların lehine kararlar verilmesi de değil.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2020, 19:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1