MESUT ÖZİL'İN KOLUNDAKİ SAATİN FİYATI, 3 FUTBOLCUNUN YILLIK KAZANCINDAN DAHA FAZLA

Mesut Özil'in Galatasaray maçından sonra yaptığı paylaşımda herkesin odaklandığı nokta saati oldu. Mesut'un taktığı saatin değerinin, takımın genç yıldızları Berke Özer, Muhammed Gümüşkaya ve Murat Sağlam'ın yıllık kazancından daha fazla olduğu ortaya çıktı.

MESUT ÖZİL'İN KOLUNDAKİ SAATİN FİYATI, 3 FUTBOLCUNUN YILLIK KAZANCINDAN DAHA FAZLA

Takılara karşı harcama yapmaktan çekinmeyen Mesut Özil, kolunda adeta servet taşıyor. Yıldız futbolcu Galatasaray derbisinden sonra bir restorandan yaptığı paylaşımla sosyal medyayı sallamıştı. Mesut'un kolundaki saat de bir hayli dikkat çekmişti.

Kolunda servet taşıyor! Mesut Özil'in saatinin fiyatı dudak uçuklattı

6 MİLYON LİRA

Mesut'un kolunda taşıdığı lüks saatin değerinin 440 bin dolar (6 milyon lira) olduğu ortaya çıktı. Yeniçağ'daki habere göre; takımın genç yetenekleri Berke Özer, Murat Sağlam ve Muhammed Gümüşkaya'nın maaşlarının toplamı ise 5 milyon lira. Mesut'un koleksiyonunda daha pahalı saatlerin de olduğu öğrenildi.

Kolunda servet taşıyor! Mesut Özil'in saatinin fiyatı dudak uçuklattıServet taşıyor! Mesut Özil'in kolundaki saatin fiyatı dudak uçuklattı Mesut Özil'in kolundaki saatin fiyatı, 3 futbolcunun yıllık kazancından daha fazla

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2021, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1