MUSTAFA CENGİZ: 'GALATASARAY'A KARŞI TOPYEKUN TAARRUZ VE BİR SAVAŞ VAR'

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, sarı-kırmızılılara karşı bir algı operasyonu yürütüldüğünü belirterek "Galatasaray'a karşı büyük bir propaganda, topyekun taarruz ve kutsal bir savaş var" dedi. Cengiz takımda en büyük indirimi Kolombiyalı futbolcu Radamel Falcao'nun

MUSTAFA CENGİZ: 'GALATASARAY'A KARŞI TOPYEKUN TAARRUZ VE BİR SAVAŞ VAR'
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Misli.com Sultanlar Ligi'nde oynadıkları Eczacıbaşı maçı öncesinde gündeme dair açıklamalarda bulundu. 3 gündür hiç konuşmadığı konular hakkında yorumlar yapıldığını söyleyen Cengiz, "Atilla Ağabey gibi değerli bir duayen gazeteci ki kendisini çok severim. Benim rahatsızlığım süresince neredeyse her gün aradı. Fakat yazıyı okuyunca yemin ederim beni şoka uğrattı. Ben kendisine en ufak bir telkinde bile bulunmadım. Kendisi benden bin kere özür diledi mesajlar attı, telefon da açtı. Ben artık karışamam her şeyin hayırlısı dedim, bir şey diyemem dedim.

Kendisi de bunun üzerine özür yazısı yazmış. Ben bunun üzerine gidemem; aman dileyen, özür dileyen birine asla bir şey demem. Onun için de hayırlısını dilerim. İki konuyu belirtmek isterim. Bizim sağ olsun Galatasaraylı yorumcu ve gazeteciler, muhabirler veya köşe yazarları destan yazdılar bu konu hakkında. Akıllar verildi, Latince bir deyim vardır; balığa yüzme öğrettiler. Sağ olsunlar benim mesleğim yöneticilik. Ben de hata yapabilirim, pot kırabilirim. Zaten potlarım meşhur anlaşılmayan potlarım daha doğrusu. Bazı şeyleri detaylandırarak anlatmam gerekiyor bazı insanlara" şeklinde konuştu.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2020, 00:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul