NİHAT ÖZDEMİR VE BURAK ELMAS'TAN ORTAK AÇIKLAMA!

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, TFF Başkanı Nihat Özdemir'le yaptığı görüşme sonrası açıklamalarda bulundu.

NİHAT ÖZDEMİR VE BURAK ELMAS'TAN ORTAK AÇIKLAMA!

Toplantı sonrası TFF Başkanı Nihat Özdemir, "Yalnızca derbiyi değil, Galatasaray ve TFF ilişkilerini konuştuk. Yaşananları, kim neyi yanlış anladı, tribündeki olayları konuştuk. Türk futbolu Galatasaraysız olmaz. TFF ve Galatasaray'ın ilişkilerini en iyi noktaya getirmek durumundayız." dedi.

Galatasaray Başkanı Burak Elmas ise şu ifadeleri kullandı;

"Bizler, konuşarak anlaşabilen insanlarız. Nihat Özdemir, çok rahat konuşabildiğimiz biri. Geldiğimizden beri birtakım alışkanlıkları düzeltmek için birçok çalışma yapılıyor. Kabulleri için teşekkür ediyorum. Biz, bu ligin artmasını istiyoruz. Burada eski alışkanlıklardan beslenenler var, bu aktörlere izin vermememiz lazım. Türk futbolunu ileri götürmeliyiz."

"Her takımın doğru hareketlerle sahada maçı kazanabildiği, vicdani rahatlığın olduğu bir sisteme hızla yürümemiz lazım. Her kulübe, herkese eşit adalet, sahada eşit takdir hakları ana prensip. Sayın başkanımız da bunun böyle olması konusunda hemfikir. "Bunun olmasını istemeyen ciddi bir kesim var. Bunlarla Galatasaray olarak mücadelemizi devam ettireceğiz. Sayın başkanın bu konuda yapacağı her türlü pozitif hamlede Galatasaray olarak eksiksiz destek vereceğiz."

Kaynak: HABER7.COM

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2021, 19:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1