ÖLÜMÜ SONRASI DEHŞETE DÜŞÜREN İDDİA! MARADONA KALBİ ÇIKARILARAK GÖMÜLMÜŞ

Diego Maradona'nın ölümünden sonra yaşananlarla ilgili ortaya atılan bir iddia gündemde bomba etkisi yarattı. Arjantinli gazeteci ve doktor Nelson Castro, bir grup taraftarın ölümünün ardından efsane futbolcunun kalbini çalmak istediğini ve bu hırsızlığı engellemek amacıyla Ma

ÖLÜMÜ SONRASI DEHŞETE DÜŞÜREN İDDİA! MARADONA KALBİ ÇIKARILARAK GÖMÜLMÜŞ

Efsane futbolcu Diego Armando Maradona'nın ölümünün üzerinden 1 sene geçmesinin ardındanortaya atılan iddialar kan dondurdu. Arjantinli gazeteci ve doktor Nelson Castro, Maradona'nın kalbinin çıkarılarak gömüldüğünü açıkladı.

"YETKİLİLER, MARADONA'NIN KALBİNİ ÇIKARDI"

Sporx'in haberine göre; Maradona'nın kalbi olmadan gömüldüğünü ifade eden Castro, "Gimnasia La Plata Kulübü'nden bir grup taraftar, gömülmeden önce Diego Maradona'nın kalbini çalmak istiyordu. Yetkililer, bu hırsızlığı önlemek için Maradona'nın kalbini çıkardı ve Maradona kalbi olmadan gömüldü." dedi.

"MARADONA, ONU MAHVEDEN HER ŞEYE BAĞIMLIYDI"

Efsane futbolcunun bağımlı olduğunu dile getiren Arjantinli gazeteci ve doktor, "Kalbin çıkarılmasındaki sebeplerden biri de incelemek içindi. Ölüm nedeninin belirlenmesinde kalp çok önemliydi. Maradona ne yazık ki onu mahveden her şeye bağımlıydı. Maradona'nın şaşırtıcı derecede esnek bir vücudu vardı. Ancak kendisini kötü etkileyen faktörlerden hiçbir zaman tam anlamıyla kurtulmak istememişti." ifadelerini kullandı.

"MARADONA'NIN KALBİ YARIM KİLOYDU"

Maradona'nın ölüm sebebinin kalp yetmezliği olduğunu söyleyen Nelson Castro, "Maradona'nın kalbi yarım kiloydu, çok büyüktü. Kalp, genellikle 300 gram ağırlığında olur. Bir sporcu olmasına ve daha büyük bir kalbe sahip olmasına rağmen ölüm nedeni kalp yetmezliğiydi." şeklinde konuştu.

Ölümü sonrası dehşete düşüren iddia! Maradona kalbi çıkarılarak gömülmüş

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2021, 18:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1