OLYMPİAKOS'UN SAHİBİ VANGELİS MARİNAKİS'TEN SKANDAL SÖZLER: KENDİ ŞEHRİMİZDE KAZANDIK

Olympiakos'un sahibi Vangelis Marinakis, Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe'yi 3-0 yendikleri maçın ardından skandal bir açıklamada bulundu. Marikanis, 'İstanbul'da, kendi şehrimizde böyle bir galibiyet elde etmek çok önemliydi. Bizim için çok anlamlı bir zaferdi' derken 'Bu zaferi şeh

OLYMPİAKOS'UN SAHİBİ VANGELİS MARİNAKİS'TEN SKANDAL SÖZLER: KENDİ ŞEHRİMİZDE KAZANDIK

Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe, sahasında Olympiakos'a 3-0 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Yunan ekibinin sahibi Vangelis Marinakis skandal ifadeler kullandı.

Vangelis Marinakis'in açıklamaları şöyle:

"BİZİM İÇİN ÇOK ANLAMLI BİR ZAFERDİ"

" İstanbul'da, kendi şehrimizde böyle bir galibiyet elde etmek çok önemliydi. Bizim için çok anlamlı bir zaferdi. Bu zafer bana 2012'de İstanbul'da EuroLeague şampiyonu olduğumuz geceyi hatırlattı. Çocuklara da soyunma odasında söyledim. Bu akşam burada kazanırsanız efsane olursunuz.

"TÜM YUNAN HALKINA ADIYORUM"

"Durmak yok. Zor zamanlarda hayaller kurarsın. Bu sonucu, bizi eleştiren basın görsün. İyi oyuncularım, iyi antrenörlerim ve herkesin yanında olan, sorun çözen yönetimimim var. Olympiakos'u Avrupa'da mümkün olduğunca yukarı çıkarmaya ve büyük hayaller kurmaya devam edeceğiz. Bu zaferi şehrimizdeki tüm Yunan halkına adıyorum."

Olympiakos'un sahibi Vangelis Marinakis'ten skandal sözler: Kendi şehrimizde kazandık

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2021, 03:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yunan halkından özür diliyoruz
Yunan halkından özür diliyoruz - 4 hafta Önce

Sayın Marikanis bu oldukça komik, gülünç demecinle en az senin kadar cahil, bağnaz zavallı bir kısım Türk insanımızın hedef tahtasına oturttun kendini. Dolaysıyla sözkonusu insanlarımızın sana ve -bilhassa Yunan halkına- yönelik yağdıracakları tüm hakaretler için şimdiden özür diliyoruz

SIRADAKİ HABER

banner16

banner1