OMAR: DURUMUM HER GÜN DAHA İYİYE GİDİYOR 

Galatasaray'ın kuzey futbolcusu Omar Elabdellaoui, otama periyodunun iyi gittiğini, durumunun da her gün daha iyiye gittiğini söyledi.

OMAR: DURUMUM HER GÜN DAHA İYİYE GİDİYOR 

Yılbaşı gecesi elindeki hafif fişeğin patlaması zımnında vurulan ve otama süreci bitmeme fail Norveçli aktör Omar Elabdellaoui, GS TV'ye telefonla bağlanarak açıklamalarda bulundu. 29 yaşındaki savunma oyuncusu durumunun iyi bulunduğunu vurguladı, "Tedavi sürecim aşırı iyi gidiyor. Durumum her gün daha iyiye gidiyor ve elbette ki bundan dolayı mutluyum. Hayatımın bu kavi çağında artı kalmaya çalışıyorum. Aldığım tıbbi yardıma ve benimle ilgilenen bireylere güveniyorum. Onların yardımıyla gelecekte her şeyin iyi olacağına inanıyorum" dedi.

Kendisine dayanak bulunan her insana teşekkürlerini ileten tecrübeli futbolcu, şunları kaydetti:

"Dürüst iktisap etmek icabında aldığım yardıma minnettarlık borçluyum. Başkanımız, başbuğ yardımcımız, uran direktörümüz, araştırma görevlisi antrenörlerimiz, ekip arkadaşlarım, pakt personelleri ve kâffesi taraftarlara aşırı teşekkürname ediyorum. Beni nice defa gelip görüşme ettiler. Tüm Türk halkının desteğine minnettarım. Benim durumumu her gün arayıp soran Sağlık Bakanına da teşekkürname ederim. İnanın ne derece gönül borçlusu ve minnettarlık kırcı olduğumu anlatırken akilane kelimeleri seçmekte zorlanıyorum. Tek söyleyebileceğim, her insana teşekkürname ediyorum ve şu anne derece bulunduğu üzere lütfen dualarınızı fire etmeyin. Umarım gelecekte her nesne iyi olacak."

Kaynak: DHA

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2021, 21:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1