RACHİD GHEZZAL: BURADAKİ ORTAMI LYON’A BENZETİYORUM

Beşiktaş’ın Cezayirli cenah oyuncusu Rachid Ghezzal, “Sezona istediğimiz üzere başlayamadık ancak hızlı galibiyetler aldığımız düşüncesince şu an en iri adaylardan biriyiz” dedi.

RACHİD GHEZZAL: BURADAKİ ORTAMI LYON’A BENZETİYORUM

Yaptığı 8 asistle, asist krallığında evvela tam arazi meydan Beşiktaşlı Rachid Ghezzal, siyah-beyazlı pakt dergisine açıklamalarda bulundu.

"BURADAKİ ORTAMI LYON’A BENZETİYORUM"

Yeniden şampiyona kovalayan birlikte takımda oynadığı düşüncesince aşırı bahtiyar bulunduğunu tamlayan Ghezzal, “Buradaki ortamı Lyon’a benzetiyorum zira orada da böke iktisap etmek ve Şampiyonlar Ligi’ne görmek düşüncesince oynanır. Sezona istediğimiz kadar başlayamadık lakin hızlı galibiyetler aldığımız düşüncesince şu an en iri adaylardan biriyiz” niteleyerek konuştu.

"TÜRKİYE BU KONUDA BİRAZ İNGİLTERE’YE BENZİYOR"

Beşiktaş’a para aktarımı olmaksızın evvela Fransa, İngiltere ve İtalya kadar Avrupa’nın iri liglerinde epope yayınlayan Ghezzal, öteki ülkelerdeki futbolla Türkiye’deki oyunu kıyasladı. Ghezzal, "İtalya’da abartmalı birlikte taktik emek vermesi var. Türkiye bu mevzuda az buçuk İngiltere’ye benziyor. Hem taktik emek vermek mevcut bununla birlikte oyunun akışına ilişkin kendisine bizlere belli başlı birlikte azatlık bırakılıyor" biçiminde konuştu.

"SAHADA ELİMDEN GELENİ YAPMAYA, KATKI SAĞLAMAYA ÇALIŞIYORUM"

Takımdaki ayaktaşlık duygusunun dibine çizen Cezayirli angıç oyuncusu, "Hocamız ve yardımcıları, geldiğim günden buyana bana aşırı andıran davrandılar ve güvenlerini gösterdiler. Bu nedenden dolayı onlara teşekkürname ediyorum. Ben de sahada elimden geleni yapmaya, yardım sağlamaya çalışıyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: DHA

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 15:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1