REZAN EPÖZDEMİR MÜJDEYİ VERDİ! İŞTE SON DAKİKA GALATASARAY ADASI...

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir, Galatasaray Adasının tahliyesine karar verilen işletmecinin istinaf mahkemesine yaptığı başvuruyla ilgili esastan ret kararı verildiğini ve icranın geri bırakılması kararının kaldırıldığını açıkladı.

REZAN EPÖZDEMİR MÜJDEYİ VERDİ! İŞTE SON DAKİKA GALATASARAY ADASI...

Galatasaray Adası ile ilgili Sarı Kırmızılı camiaya müjdeli haberi Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir verdi. Epözdemir, Galatasaray Adası'nın tahliyesine karar verilen işletmecinin istinaf mahkemesine yaptığı başvuruyla ilgili esastan ret kararı verildiğini ve icranın geri bırakılması kararının kaldırıldığını açıkladı.

'Bütün Galatasaraylılara hayırlı olsun'

Epözdemir, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Galatasaray Adası'nın tahliyesine ilişkin kiracı tarafından mahkeme kararı 12 Nisan tarihinde istinaf edilmişti. Göreve gelir gelmez, Sayın Başkanımız ve yönetim kurulumuzla ada davası ve hukuki süreçlerine ilişkin ciddi bir bilimsel ve akademik çalışma yapılmış olup bu kapsamda öne alma talebi dermeyan edilmiştir. Geldiğimiz noktada bu hukuki çabalarımız neticesinde 6 aylık bir sürede 2 Aralık tarihinde istinaf mahkemesi tarafından esastan ret kararı verilmiş ve icranın geri bırakılması kararı kaldırılmıştır. Bütün Galatasaraylılara hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

Galatasaray Kulübü, Galatasaray Adası işletmecisi hakkında açtığı tahliye davasını kazanmıştı. Tahliye kararı ise işletmeci tarafından istinaf mahkemesine taşınmıştı.


Kaynak: FANATiK.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2021, 22:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1