RIDVAN DİLMEN: KİM MİN-JAE LİGİMİZ İÇİN FAZLA BİR OYUNCU

Süper Ligin 6.haftasında Fenerbahçe, sahasında Giresunsporu konuk ediyor. Maçın ilk yarısı 1-0 Fenerbahçe üstünlüğü ile sona erdi. Rıdvan Dilmen, TRT Sporda yayınlanan 100de 100 Futbol programında ilk yarıyı değerlendirdi. Dilmen, Fenerbahçenin Koreli futbolcusu Kim Min-Jaeyi ö

RIDVAN DİLMEN: KİM MİN-JAE LİGİMİZ İÇİN FAZLA BİR OYUNCU

Süper Lig 'in 6.haftasında Fenerbahçe , sahasında Giresunspor'u konuk ediyor. Maçın ilk yarısı 1-0 Fenerbahçe üstünlüğü ile sona erdi. Rıdvan Dilmen, TRT Spor'da yayınlanan "100'de 100 Futbol" programında ilk yarıyı değerlendirdi. Dilmen, Fenerbahçe'nin Koreli futbolcusu Kim Min-Jae'yi övdü.

Rıdvan Dilmen'in açıklamaları şöyle;

Fenerbahçe hızlı ve çabuk oynamaya çalışırken telaşlı oynuyor. Bundan dolayı top kayıpları oluyor. Ön tarafta beklenen baskıyı yapamıyor. Bundan dolayı rakip yarı alanda kalamıyor Fenerbahçe. Benzer bir ikinci yarı bekliyorum. Kontrataklara dayalı bir oyun. İkinci yarıda Mert Hakan'ın yerine Meyer'in oyuna girmesini bekliyorum. Mesut Özil'in öldürücü pasları var. Kim Min-jae ligimiz için fazla bir oyuncu. Bana göre Fenerbahçe'nin en iyi transferi. Bright Osayi-Samuel'i maçta görmedim.

Kaynak: FANATiK.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2021, 21:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1