ŞENOL GÜNEŞ, TEKLİF DURUMUNDA BEŞİKTAŞ'A SICAK BAKIYOR

Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın sonrası yeni teknik direktör arayışı devam ediyor. Listenin başında yer alan Okan Buruk, siyah-beyazlılarla bir görüşme yapmadığını dile getirirken Şenol Güneş'in ise bir teklif yapılması halinde imzayı atmaya sıcak bakacağı ö

ŞENOL GÜNEŞ, TEKLİF DURUMUNDA BEŞİKTAŞ'A SICAK BAKIYOR

Sergen Yalçın dönemini kapatan Beşiktaş'ta yeni teknik direktörün kısa bir zaman zarfı içinde netlik kazanması bekleniyor. Yabancı hocalarla yapılan görüşmelerde olumlu geri dönüş alamayan yönetim rotasını yerli hocalara çevirdi.

ADAYLAR ARASINDA 3 YERLİ HOCA VAR

A Spor'un haberine göre; Beşiktaş'ta Okan Buruk, Rıza Çalımbay ve Şenol Güneş yerli adaylar arasında bulunuyor. Siyah beyazlılarda şu anda yerli hoca 1 adım önde görünüyor. Fenerbahçe derbisine yeni hocayı yetiştirmek isteyen Beşiktaş yönetimi son kararını kısa süre içerisinde verecek.

BEŞİKTAŞ'IN OKAN BURUK'A İLGİSİ VAR

Konu hakkında görüşleri sorulan Okan Buruk, Beşiktaş'la herhangi bir görüşme yapmadığını söyledi. Rahatsızlığını atlatan Okan Buruk futbola geri dönüş yapmak isterken, siyah beyazlıların da Okan Buruk'a karşı bir ilgisinin olduğu bildirildi.

ŞENOL GÜNEŞ İSTANBUL'A GELECEK

Trabzon'da bulunan Şenol Güneş'in ise bir teklif yapılması durumunda teklife sıcak bakabileceği vurgulandı. Öte yandan Şenol Güneş'in pazartesi ya da salı günü İstanbul'a geleceği aktarıldı.

RIZA ÇALIMBAY'A HENÜZ TEKLİF YAPILMADI

Rıza Çalımbay'a bir teklifin yapılmadığı, Ahmet Nur Çebi'nin istemesi durumunda Çalımbay'ın yeşil ışık yakabileceği kaydedildi.

Şenol Güneş, teklif durumunda Beşiktaş'a sıcak bakıyor

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2021, 00:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1