ŞENOL GÜNEŞ: 'UZUN VE PLANLANMIŞ BİR YOLUMUZ VAR'

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Sırbistan maçı öncesinde konuştu. Uzun ve planlanmış bir yolları olduğunu söyleyen Güneş, “Hayal edilenleri gerçeğe çevirmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

ŞENOL GÜNEŞ: 'UZUN VE PLANLANMIŞ BİR YOLUMUZ VAR'
UEFA Uluslar B Ligi'nde yarın Sırbistan ile karşılaşacak olan A Milli Takım'da Teknik Direktör Şenol Güneş basın toplantısında konuştu. Online olarak gerçekleşen basın toplantısında soruları yanıtlayan Güneş, yapılan eleştirilerden dolayı “Yaptığımız iş eleştiriye açık bir iş. Bu nedenle saygı duyuyoruz. Herkesi dinliyoruz, kendimizi değerlendiriyoruz. Ama hangi oyunculara neler söylendiğini bilmiyorum. Eleştirilerde doğrular varsa bakıp düzeltiriz” diye konuştu.

“Uluslar Ligi'nin artıları daha fazla”

UEFA Uluslar Ligi'nin yoğun maç programında çok eleştirilmesiyle ilgili de konuşan Güneş, “Futbol ticari bir unsur haline dönüştü. Sadece Uluslar Ligi'ni tartışmak olmak. Uluslar Ligi, hazırlık maçlarının anlamsızlığını ortadan kaldırmak için resmiyete döküldü. Ekonomik tarafları da var. Önce futbol sonra para olması gerekirken futbol para oldu. Bunun yanında ciddiyet açısından da önemli.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2020, 20:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul