ŞÖHRETLER MÜZESİ'NDE YER ALACAĞINI ÖĞRENEN ADRİANO, HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADI

Brezilya efsanesi Adriano, ayak izlerinin Maracana Stadı'ndaki şöhretler müzesine dahil edileceğini öğrenince duygusal anlar yaşadı. 2016 yılında futbolu bırakan eski golcü, idolleriyle aynı müzede yer alacağı için gururdan hüngür hüngür ağladı. Gazetecilere açıklamalarda

ŞÖHRETLER MÜZESİ'NDE YER ALACAĞINI ÖĞRENEN ADRİANO, HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADI

Bir döneme sert şutlarıyla attığı gollerle damga vuran, Brezilya ve dünya futbolunun gördüğü en yetenekli isimlerden olan Adriano büyük bir gurur yaşıyor.

ADI ÖLÜMSÜZLEŞTİ

Brezilya efsanesi Adriano, Maracana Stadyumu'ndaki Walk of Fame'e(şöhretler müzesi) alınacağı haberini aldıktan sonra gözyaşlarına boğuldu.39 yaşındaki eski Inter forvet oyuncusu, futbolun en popüler golcülerinden biri haline gelerek 2016 yılında emekli olmuştu. Adriano'nun adı, eski takım arkadaşları ve idollerin ayak izlerini taşıyan dünyanın en ünlü stadyumlarından biri olan Maracana Stadyumu'nda yer alacak.

"ÇOK HEYECANLIYIM"

Adriano, haberin kamuoyuna açıklanmasının ardından gazetecilere, "Çok heyecanlıyım. Bu her zaman benim hayalim olmuştur" ifadelerini kullandı.

ŞÖHRETLER MÜZESİNDE YER ALAN ÜNLÜ İSİMLER

Ünlü Maracana Stadı'ndaki şöhretler müzesinde Ronaldinho, Pele, Ronaldo ve Garrincha gibi efsanelerin ayak izleri yer alıyor.

Şöhretler Müzesi'nde yer alacağını öğrenen Adriano, hüngür hüngür ağladıŞöhretler Müzesi'nde yer alacağını öğrenen Adriano, hüngür hüngür ağladı Şöhretler Müzesi'nde yer alacağını öğrenen Adriano, hüngür hüngür ağladı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2021, 01:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1