SON DAKİKA | GALATASARAY BAŞKANI BURAK ELMAS AÇIKLAMALARDA BULUNUYOR...

Galatasaray Başkanı Burak Elmas; seçim süreci, göreve başladığından beri yaşananlar ve hedeflenen başarılar hakkında açıklamalarda bulunuyor. Burak Elmasın açıklamalarını canlı aktarıyoruz.

SON DAKİKA | GALATASARAY BAŞKANI BURAK ELMAS AÇIKLAMALARDA BULUNUYOR...

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, beIN SPORTS'un özel konuğu oldu. Burak Elmas'ın seçim süreci, göreve başladığından beri yaşananlar ve hedeflenen başarılar hakkındaki açıklamalarını canlı olarak aktarıyoruz.

İşte Burak Elmas'ın açıklamaları:

"Bizim açımızdan çok önemli bir seçimdi. Galatasaray adına çok önemli bir seçimdi. Aday olmak bir iktidar mücadelesi değil Galatasaray adına verilen bir mücadeydi. O süreci çok şeffaf götürdük. Galatasaray'a olan sorumluluğumuzu unutmadan hiçbir aday hakkında konuşmadan Türkiye'de örnek olabilecek bir seçim süreci yürüttük. Yorulduk tabi. Galatasaray adına yorulmak batmıyor. Hiç fark etmedik bile diyebilirim. O kadar uzun süre bu kadar geniş ekibi yönetebilmek kolay bir şey değil. Arkadaşlarımızla birlikte hazırlandık. Sürekli aynı kişilerin yer alması gibi konularda birtakım hamleler yaparak bundan uzaklaştık. Liyakat sahibi, konularına hakim, projelerine hakim arkadaşlarımızla yola çıktık. Kazandığınız an omuzlarınızda büyük bir yük var. Şampiyonluklar yönetici için o gece biter ve ertesi gün yeni sezon başlar. Bizim için de ertesi gün başladı her şey"

"Biz, ekip arkadaşlarımızı biriktirerek büyüdük. Başta kafamızda düşündüğümüz halledilmesi gereken sorunlar vardı. Bilindik isimleri ekibe dahil etmek en kolayı. Biz, aslında görüntüsü sebebiyle bu işe bulaşmak istemeyen arkadaşlarımızı ikna etmeye çalıştık. Uzun konuşmalar sonucunda arkadaşlarımızı biriktirerek geldik. 80'e yakın arkadaşımla seçim sürecinin sonuna geldik. Şu anda konuları sebebiyle birkaç arkadaşım ortada görünse de arkada çok çalışan arkadaşlarım var"

"Kulüpte sporcular hariç 600'e yakın çalışanımız var. 3000'e yakın sporcumuz var"

Kaynak: FANATiK.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2021, 20:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1