SON DAKİKA | MİLLİ TAKIMIN STEFAN KUNTZ GÖRÜŞMELERİNDE FLAŞ...

Türkiye Futbol Federasyonu, A Milli Takımın yeni teknik direktörü adına Almanya U21 Takımının hocası Stefan Kuntz ile görüşmelerini sürdürürken Alman teknik adamın ailesinin kararını beklediği belirtildi.

SON DAKİKA | MİLLİ TAKIMIN STEFAN KUNTZ GÖRÜŞMELERİNDE FLAŞ...

Türkiye Futbol Federasyonu, Şenol Güneş ile yolların ayrılması sonrası A Milli Takım 'ın teknik direktörlüğü adına Stefan Kuntz ile görüşmelerini sürdürüyor. Almanya U21 Takımı'nın teknik direktörlüğünü yapan Kuntz ile henüz anlaşmanın tam anlamıyla sağlanamadığı iddia ediliyor.

İlgili HaberlerTFF Başkanı Nihat Özdemir'den Stefan Kuntz ve Şenol Güneş açıklaması


Alman basınından Bild'in haberine göre Stefan Kuntz, ailesinin vereceği kararı bekliyor. Özellikle eşi Sabine'in görüşlerinin önem taşıdığı belirtilirken Kuntz'un teklifi ailesiyle görüştüğü aktarılıyor. Kuntz'un aile içindeki ortak kararı beklediği ifade edilmekte.

Stefan Kuntz & Sabine Kuntz

Almanya ile henüz görüşmedi

Stefan Kuntz, A Milli Takım için Türkiye Futbol Federasyonu ile görüşmeler yürütürken Almanya Ümit Milli Takımı'ndaki görevi de devam etmekte. Bild'in haberine göre Kuntz, 2023 yılına kadar devam eden sözleşmesinin feshi adına Almanya Futbol Federasyonu ile henüz bir görüşme gerçekleştirmedi.

Kaynak: FANATiK.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2021, 14:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1