STANİSLAV CHERCHESOV: "TÜRKİYE'NİN GÜÇLÜ VE YETENEKLİ OYUNCULARI VAR"

Rusya Teknik Direktörü Stanislav Cherchesov, Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın güçlü ve yetenekli oyunculardan oluştuğunu, bu oyuncuların birçoğunun da yurt dışında iyi takımlarda oynadığını söyledi.

STANİSLAV CHERCHESOV:

Rusya, Uluslar Ligi'nde yarın İstanbul'da Türkiye A Milli Futbol Takımı ile karşılaşacak. Bu maç öncesinde maçın oynanacağı Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda Rusya Teknik Direktörü Stanislav Cherchesov ile oyunculardan Fedor Kudryashov basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Türkiye maçı hakkında düşüncelerini dile getiren Stanislav Cherchesov, "Türkiye ile eylül ve ekim aylarında maçlar yaptık ama o maçlar o aylarla birlikte bitmiş oldu. Yeni maç dönemine başlıyoruz. Oyun stillerinde değişiklikler olacaktır. Çünkü baya rotasyonlar oluştu. Bu rotasyonlar Türkiye'de yüzde 50 galiba. Türk Milli Takımı'nda güçlü ve yetenekli oyuncular var. Bu oyuncuların çoğu da yurt dışında iyi takımlarda oynuyor. Burada en önemli handikap seyircisiz oynanması. Seyircilerin Türk Milli Takımı'nı ne kadar ateşlediğini biliyorum. Önümüzdeki maçlara bakma durumundayız" diye konuştu.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2020, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1