SUMUDİCA, GAZİANTEP FK'DE GÜZEL BİRLİKTE ÇİZGE ÇİZDİ

Gaziantep FK ile 51 grup maçına çıkan Marius Sumudica, 19 galibiyet, 20 el birliği ve 12 mağlubiyetle takımına 77 benek kazandırdı.

SUMUDİCA, GAZİANTEP FK'DE GÜZEL BİRLİKTE ÇİZGE ÇİZDİ
Gaziantep

Süper Lig ekiplerinden Gaziantep Futbol Kulübü ile tahminî 1,5 mevsim geçirdikten sonradan yolların ayrılmış olduğu teknik direktör Marius Sumudica, Gaziantep macerasında güzel müşterek çizge ortaya koydu.

Önceki mevsim play-off'lardan Süper Lig'e yükselen Gaziantep temsilcisi, Süper Lig'deki önceki maçına uygulayım yönetmen Sumudica ile çıktı. Rumen uygulayım adam, 1,5 sezonda kırmızı-siyahlı ekibin başlangıcında 51 kütle yarışmada fariza aldı.

Bu maçlarda 19 galibiyet, 20 el birliği ve 12 mağlubiyetle 77 benek toplayan Sumudica'nın öğrencileri, 80 gol attı, kalesinde de 69 gol gördü.

Sumudica, takımın başlangıcında çıkmış olduğu karşılaşmalarda karşılaşma başına 1,50 benek ortalamasını yakaladı.

2. mevsim şimdi başarılı

Rumen uygulayım adam, sabık sezona gereğince bu mevsim şimdi güzel müşterek başarım ortaya koydu.

Geçen mevsim 34 haftada 46 benek biriktirerek karşılaşma başına 1,35 benek averajı eline geçiren Sumudica'nın öğrencileri, bu mevsim ise 17 maçta 31 benek topladı.

Bu mevsim karşılaşma başına benek averajı 1,82'ye çıkan Gaziantep ekibinde, yakalanan yenilmezlik serileri de takıma maneviyat verdi.

Kaynak: AA

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 12:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1