TRABZONSPOR DİVAN KURULU BAŞKANI ALİ SÜRMEN, YENİDEN ADAY BULUNDUĞUNU AÇIKLADI

Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen, akıbet namına müşterek devre henüz Divan Başkanlığı'na aday olmaya değişmeyen verdiklerini söyledi. Sürmen, nizamname tadilatı çağında 26 bin bulunan örgen sayısının 13 bin 177'ye düştüğünü belirtti.

TRABZONSPOR DİVAN KURULU BAŞKANI ALİ SÜRMEN, YENİDEN ADAY BULUNDUĞUNU AÇIKLADI

Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle beraberce heyet başkanlarının katılımıyla beraberce Trabzon basınıyla buluştu. Kadir Özcan Tesisleri'nde meydana gelen toplantı, Divan Başkanı Ali Sürmen'in açma konuşmasıyla başladı. Sürmen, sonra ise matbuat çalışanlarından mevrut soruları yanıtladı.

Önümüzdeki çağda aday olup-olmayacağı şeklindeki soruya ise Ali Sürmen, "Pandemi zımnında danışma gerçekleştirmek ortak araya neşet etmek zor. Bu arada sporun paydaşları ve Trabzonspor'da fariza yapmış kıymetli abilerimize ve arkadaşlarımızla düşün alışverişi yaptık. Bu hali öz kurulumuzda değerlendirdik. Son kendisine ortak çevrim elan Divan Başkanlığı'na aday olmaya değişmeyen verdik" ifadelerini kullandı.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2021, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1