Trabzonspor Teknik Direktörü Karaman: Üzgünüm keşke kazanabilseydik

"Hatalarımızdan ders alarak önümüze bakmaya devam edeceğiz"  

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Fenerbahçe karşısında son anda galibiyeti kaçırdıkları için üzgün olduklarını söyledi.

Basın toplantısında konuşan Karaman, avantaj yakaladıkları bir maçı galip tamamlayamadıklarını ifade ederek, "Son saniyede yenilen golle kaybedilen puanlar bizi üzdü. Bunu kendi içimizde konuşacağız. Şartlar ne olursa olsun buraya getirdiğimiz maçı böyle bitirmemeliydik. Üzgünüm, keşke kazanabilseydik" ifadelerini kullandı.

Tecrübeli teknik adam, sözlerine şöyle devam etti;

"Zor dönemden geçtik. O dönemlerde de hiçbir zaman içimizdeki ateşi, içimizdeki volkanı kimseyle paylaşmamaya gayret gösterdik. Oyuncularımızın duruşu vardı. Kontenjan oyuncusuyla, yerlisiyle, yerlisinin yerlisiyle harika bir duruş sergilediler. Bu onların eseri. Eksiklerimizi yok sayamayız. 11'e 11 olduğumuz dönemde gayet iyi giden maçta, bir kişi fazla olduğumuzda daha rahat pas yapmalıydık. Rakibin ve taraftarların coşkusuyla gelen topları karşılamakta zorlandık, anlamsız panik olduk. 'Sahada uzun oyuncularla kalalım' dediğimiz dönemde, orta yapılacak pozisyonda hava toplarında iyi iki oyuncumuzun barajda kalması bizim için handikaptı. Hatalarımızdan ders alarak önümüze bakmaya devam edeceğiz."

Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel'in Trabzonspor'un tercümanına yönelik sözlerinin hatırlatılması üzerine de Ünal Karaman, "Volkan'ın hangi konuda kiminle tartıştığını bilmiyorum. Volkan kime sataştı, kime laf söyledi açıkçası ilgi alanım dışında. Kulübemde hiç kimse rakibe saygısızlık yapmaz, kültürümüze uymaz. Konuyu magazin boyutuna taşımak istemiyorum. Aslanlar gibi mücadelemizi verdik. Onun dışındakiler bizim dışımızda. Ben 'uzatma dakikalarında faul oldu, taç çizgisinden geldi' söylüyor muyum? Volkan'ın 'tercüman' dediği

dünya iyisi biri" diye konuştu.

Bu arada Karaman, sözleşme yenilememesiyle ilgili soruya da, "Hala süregelen bir sözleşmem var. Bitiş tarihine kadar bu tarz şeyler konuşulabilir" yanıtını verdi.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2019, 23:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul