TRABZONSPORDA FLAŞ NWAKAEME GELİŞMESİ! YÖNETİM YENİDEN DEVREDE

Nijeryalı yıldızın sözleşmesini uzatmak için daha önce 2 kez hamle yapan Trabzonspor Yönetimi, yeniden devreye girdi. Nwakaeme’ye 2+1 yıllık yeni kontrat teklif eden Bordo Mavililer’in, senelik 1.5 milyon Euro maaş artı 750 bin Euro imza parası önerdiği öğrenildi.

TRABZONSPORDA FLAŞ NWAKAEME GELİŞMESİ! YÖNETİM YENİDEN DEVREDE

Trabzonspor ’da dış transfer kadar iç transferde de hareketlilik yaşanıyor. Bu konuda ana gündem maddesi; Anthony Nwakaeme... Sezon sonu kontratı bitecek olan Nijeryalı yıldız ile uzun süredir görüşen Bordo-Mavililer, yeni bir hamle yaptı.

İlk etapta menacerinin 3 yıllık kontrat üzerinden senelik 3 milyon Euro talebi bulunurken, ikinci görüşmede Nwakaeme 2 artı 1 senelik mukaveleye sıcak bakmıştı. Rakam bazında ise hâlâ fark var. Görüşmelerde 3.raunt başlarken, yönetimin 1.5 milyon Euro maaş artı 750 bin Euro civarı bir imza parası önerdiği öğrenildi. Böylelikle yıldız oyuncuya, takımdaki tavan ücret teklif edilmiş oldu.

Tavan ücrete çıkıldı

Bazı Arap kulüplerinin Nwakaeme’ye ilgisi bulunurken, Trabzonspor Yönetimi artan döviz kurunu da göz önünde bulundurarak takım içindeki tavan ücrete çıkmış durumda. En geç Ocak ayında bu işin noktalanması hedefleniyor. Nwakaeme’nin son teklife cevap vermesi bekleniyor.


İlgili HaberlerFenerbahçe'de son dakika! Ali Koç Pereira'yı sildi! Yeni hoca adayı...


Kaynak: FANATiK.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2021, 09:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1