VİNCENZO MONTELLA: BALOTELLİNİN MİLLİ TAKIMA DÖNME TAKINTISI...

Adana Demirsporun teknik direktörü Vincenzo Montella, İtalyan basınına açıklamalarda bulunurken takımın yıldızı Mario Balotellinin milli takıma dönmek istediğini ve bu doğrultuda İtalya Milli Takımı Teknik Direktörü Roberto Mancininin durumunu değerlendireceğini belirtti.

VİNCENZO MONTELLA: BALOTELLİNİN MİLLİ TAKIMA DÖNME TAKINTISI...

Adana Demirspor'un İtalyan teknik direktörü Vincenzo Montella, ülkesi basınına önemli açıklamalarda bulundu. Montella'nin Radio Rai'ye yaptığı açıklamalarında özellikle Mario Balotelli hakkında söyledikleri dikket çekti.

İtalyan yıldızın milli takıma dönmek istediğini belirten Montella, "Balotelli'nin milli takıma dönmek gibi bir takıntısı var. Bunun kolay olmadığını uzun zamandır çağrılmadığı için o da biliyor. Bu konudaki tavrını takip ediyorum. Bir şans hedefliyor ve Mancini, onun gelişimini değerlendirecek. Yine de iyi bir durumda olması gerekiyor" dedi.

Türkiye'de mutlu olduğunu da aktaran İtalyan teknik adam, "Mutluyum. Doğru koşullarda çalışma imkanı var. Güler yüzlü insanlar ve çok hevesliler. Çok mutluyum. Başkanımızın kocaman bir kalbi var. Son maçı kaybetmemize rağmen birkaç günlüğüne teknesini bana bıraktı" ifadelerini kullandı.

Kaynak: FANATiK.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2021, 13:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1