VOLKAN DEMİREL: BİR 45 DAKİKA DAHA OYNASAK GOL YEMEZDİK

Süper Ligin 18. haftasında 9 kişi kalmasına rağmen Fenerbahçe ile 1-1 berabere kalan Karagümrükte Teknik Direktör Volkan Demirel, maç sonunda açıklamalarda bulundu. Volkan Demirel, Belki bir 45 dakika daha oynasak gol yemezdik. Bazı şeylerin örneğini gösterdik diye düşünüyoruz

VOLKAN DEMİREL: BİR 45  DAKİKA DAHA OYNASAK GOL YEMEZDİK

Süper Lig 'in 18. haftasında 9 kişi kalmasına rağmen Fenerbahçe ile 1-1 berabere kalan Karagümrük'te Teknik Direktör Volkan Demirel, maç sonunda açıklamalarda bulundu.

Volkan Demirel'in açıklamaları şöyle;

Caner'e inanmak zorundayım

Hem penaltı hem kırmızı kart, sonrasında Caner'in atılması. Kırmızı kartın doğal olduğunu söylüyorlar arkadaşlarımız. Caner'le konuşuyorum, dokunmam veya kötü bir şeyim olmadı dedi. Orada olmadığım için Caner'e inanmak zorundayım.

Caner'in kırmızısına anlam veremedim

Devre arasında hakeme sorduğumda cevap veremedi. Penaltıdan sonra ikinci bir ceza verilmiyor diye biliyordum ama Caner'in kırmızısına anlam veremedim. Hakemlere saygı duyuyorum, onlar için hiçbir zaman bir şey demeyeceğim.

Belki bir 45 dakika daha oynasak gol yemezdik

1 hafta olacak. Formasyonlar, uzun süreli çalışmışsın veya dün gelmişsin... Hiç önemi yok. Önemli olan istemek, hissetmek ve bunu arkadaşlarınla paylaşmak. Benim ne kadar istediğimi onlara anlattım, onlar da beni anladılar. Belki bir 45 dakika daha oynasak gol yemezdik.

Benim için güzel bir tecrübe oldu

Bazı şeylerin örneğini gösterdik diye düşünüyoruz. Savunma nasıl yapılır, 9 kişi nasıl oynanır, hepsini bugün özet bir şekilde göstermeye çalıştık. Benim için güzel bir tecrübe oldu. Takıma teşekkür ediyorum. Başka söylenecek bir şey yok. Benim için yoğun bir maçtı.

Bugün Türkiye'ye takım olma yolunda bir gösteride bulunduk

Yenilmek ve yenmek futbolun içinde olan şeyler. Benim tek derdim, takıma kendimi ifade edebilmek. Çok kaliteli bir takıma sahibim. Herkese çok teşekkür ederim. Bugün Türkiye'ye takım olma yolunda bir gösteride bulunduk.

Kaynak: FANATiK.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2021, 01:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1