Araç Kiralama Hizmeti İle Siz de Kazanın!

Araç kiralama hizmeti son yıllarda ön plana çıkarken hem araç kiralayanlar hem de aracını kiralayanlar için önemlidir. Kişiden araç kiralama hizmeti ile araç sahipleri ekstra gelir elde edebilmektedir.

Araç Kiralama Hizmeti İle Siz de Kazanın!

Son yıllarda adından sıkça söz ettiren kişiden kişiye araç kiralama giderek popüler hale gelmeye başladı. Araç kiralama sektörü için yeni bir hizmet olan kişiden kiralama aslen kişiler arasındaki araç kiralama hizmetini ele almaktadır. Bu sektör tek başına bambaşka bir alan oluşturmuşken aynı zamanda da rağbet görmesiyle nedeniyle de sektöre giriş çıkışlar hayli artmış durumda.

Amerika’da doğarak popüler olan ve sonrasında neredeyse tüm dünyaya yayılan ve ülkemizde de son yıllarda popüler hale gelen sahibinden araba kiralama hizmeti bir aracı firma sayesinde araç kiralamak isteyen kişiler ile aracını kiralamak isteyen kişileri bir araya getiriyor ve bu işlemin güvenli bir şekilde tamamlanması sağlıyor.

Aracımı Nasıl Kiralarım?

Araç sahipleri araçlarını kiraya vererek araçlarının sabit giderlerini karşılayabildikleri gibi araçlarını kiraladıkları gün sayısına bağlı olarak ekstra gelir de elde edebilirler. Bazı firmalar araçları aylık olarak araç sahibinden kiralayarak kiralanma sayısına bakılmaksızın sabit bir getiri vadediyor. Bu sayede aracın marka, model, yaş, kilometre gibi verilerine bağlı olarak güzel gelirler elde edilebilmektedir. Peki kişiler araçlarını nasıl kiraya verebilirler. Biz bunu anlatmak için Arabali.com sitesini ele alacağız.

Arabali.com ile aracınızı kiraya vermek istiyorsanız aşağıdaki şartları taşımanız gerekmektedir.

  • Aracın yaşı

  • Aracın kilometresi

  • Aracın hasar durumu

gibi durumlar sistemin aracınızı kabul etmesini etkiliyor. Yani sistem yaşlı arabaları kabul etmediği gibi genç bir araba olsa bile kilometresi yüksek araçlar için de durum aynı. Bu şartları sağladıktan sonra sistem aracınızı onaylıyor ve aracınız kiralanmak üzere hazır hale geliyor. Bu sırada sistem aracınızı sigortalıyor. Sonrasında aracınızı kiralamak isteyen kişi size rezervasyon göndererek kiralamak istediğini bildiriyor.

Nasıl Araç Kiralarım?

Araç sahipleri için şartlar olduğu gibi araç kiralamak isteyenler için de belirli şartlar bulunmaktadır. Bu şartları da şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Ehliyet yaşı

  • Sürücü yaşı

  • Sürücü ceza puanı

Eğer sürücü yukarıda belirtilen şartları sağlıyorsa araç kiralayabilir.

Aracımı kiralamak istiyorum diyorsanız veya uygun fiyatlı araç kiralamak istiyorsanız Arabalı ile tanışabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1