Streç Film Çeşitleri - Streç Film Çeşitleri Nelerdir?

Streç filmlerin tüm mutfakların vazgeçilmez yardımcı malzemeleri arasında bulunduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Gıda ürünlerinin en iyi şekilde muhafaza edilmesine yardımcı olan streç film çeşitleri, evlerdeki mutfaklarda veya ticari amaçlarla hizmet veren mutfaklarda en çok kullanılan malzemeler arasında bulunmaktadır.

Streç Film Çeşitleri - Streç Film Çeşitleri Nelerdir?

Streç Film Çeşitleri

Streç filmlerin tüm mutfakların vazgeçilmez yardımcı malzemeleri arasında bulunduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Gıda ürünlerinin en iyi şekilde muhafaza edilmesine yardımcı olan streç film çeşitleri, evlerdeki mutfaklarda veya ticari amaçlarla hizmet veren mutfaklarda en çok kullanılan malzemeler arasında bulunmaktadır.

Streç Film Çeşitleri Nelerdir?

Streç film çeşitleri olarak palet streç film ya da gıda streç film gibi modellerden bahsedebiliriz. Ama ebatları ve esneklik özellikleri farklı olan bu streç film çeşitleri, temel olarak gıdaları ya da tozdan, hava koşullarından korunması istenen diğer malzemeleri muhafaza etme amacı taşırlar. Yani ebatları haricinde çok önemli farkları bulunmadığı söylenebilir.

Streç film denildiğinde genellikle akla gelen ise yukarıda streç film çeşitleri arasında saydığımız gıda streç film modelleridir. Standart, Jumbo boy ya da koli içi standart boy gibi farklı ebatlarda üretilen gıda streç filmler, streç film çeşitleri arasında en çok kullanılan modeldir. Bu modelin ve diğer streç film çeşitlerinin farklı örneklerini https://www.ambalajstore.com/STREC-FILMFOLYO,LA_207-2.html#labels=207-2 linkini takip ederek ulaşacağınız web sitesinde inceleyebilirsiniz. Ambalajstore.com sitesi, ambalaj ürünleri üzerine uzmanlaşmış olan ve bunun yanı sıra temizlik ürünleri, kâğıt ürünleri ve hijyenik ürünler, kozmetik ürünleri gibi geniş bir ürün yelpazesini toptan fiyatlarla satışa sunan bir e-ticaret sitesidir. Linki takip ederek ulaşacağınız sayfada streç film çeşitleri arasında yer alan 50’ye yakın ürünü inceleyebilirsiniz. Bu sayfada evde kullanılabilecek ürünlerin yanı sıra endüstriyel ürünler olarak kabul edilen modelleri de inceleme şansını bulabilirsiniz.

Streç Film Fiyatları

Streç filmlerin üstlendikleri görevlerin önemli görevler olduğu kabul edilebilir. Gıdaları pişirme öncesinde veya sonrasında korumanızı sağlayan streç film çeşitleri, üstlendikleri bu görevle kıyaslandığında oldukça düşük sayılabilecek maliyetlerle temin edilebilirler.

Örneğin yukarıdaki linki takip ederek ulaşabileceğiniz Ambalajstore.com sitesinde bulunan streç film çeşitleri, tanesi 8-15 TL civarına mal olan 9-16-24’lü paketler şeklinde satışa sunulmaktadır. Endüstriyel amaçla kullanılan streç filmlerin maliyeti ise biraz daha yüksektir. Evde kullanacağınız modellerden her biri 15 TL civarına mal olan streç film çeşidi ise 45 cm eninde ve 300 mt. boyundadır. Her kullanımda 30-50 cm harcayacağınızı düşünürsek, bu streç filmi 600-1000 kere arasında kullanacağınız söylenebilir. Dolayısıyla her bir kullanım maliyetinin sadece birkaç kuruş olduğu söylenebilir.

Bahsedilen sitede yer alan streç filmleri ücretsiz kargo ile alacaksınız. Sitede yapacağınız bazı etkinlikler sonucunda ise puan kazanarak hediye çekine dönüştürebiliyorsunuz. Yani bu siteden veya benzer özellikler sunan az sayıdaki e-ticaret sitesinden alış veriş yapmayı tercih ederek ihtiyacınız olan ürünleri çok daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Endüstriyel Streç Film Çeşitleri

https://www.ambalajstore.com/Strec-45x1500-9-Mic-Rotopas,PR-24.html linkini takip ederek aynı sitede yer alan endüstriyel streç film çeşitleri arasında yer alan ürünlerden birisine ulaşabilirsiniz. İhtiyacınızı karşılayabilecek olan endüstriyel streç filmi ilk verdiğimiz linkte yer alan streç film çeşitleri içinde bulunan modelleri inceleyerek belirleyebilirsiniz. Ürünlerin tüm özelliklerini görmek için yapmanız gereken iş ürünlerin üzerine tıklayarak ürün sayfasına gitmek olacaktır. Verdiğimiz ikinci link endüstriyel streç film çeşitleri arasında yer alan bir ürüne ait olan ürün sayfasına gitmektedir.

Endüstriyel streç film çeşitleri diğer ürünlerdeki gibi çok sayıda değil genellikle 1 adet ürün içeren koliler şeklinde satışa sunulmaktadır. Ama bu modellerin uzunlukları genellikle 1000-1500 metre civarındadır. Dolayısıyla mutfaklarda kullanılan streç film çeşitleriyle kıyaslandığında 3-5 kat daha fazla kapasiteye, kullanım adedine sahip oldukları söylenebilir. Aradığınız streç film çeşitleri ne olursa olsun, Ambalajstore.com gibi uzman bir firma tarafından satışa sunulan ürünler arasında bulmakta zorlanmayacağınızı belirtebiliriz.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2018, 02:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1