Yeni Düğün Davetiyesi Modelleri

Birçok genç kızın hayalini süsleyen o bembeyaz gelinliklerin yanı sıra düğün organize etmek, mekan seçimi, yapılacak ikramlar ve düğüne gelecek kişiler yer alır düğün hayalinin içerisinde. Düğüne katılacak misafirler demişken davetiyeler en az seçilen yer kadar şık, özenli ve güzel olmalıdır.

Yeni Düğün Davetiyesi Modelleri

YENİ DÜĞÜN DAVETİYESİ MODELLERİ

Basılan davetiyelerin yalnızca görüntüsünün şık olması yetmez birde lerin üzerine yazılacak olan davetiye sözleri nin anlamlı ve hoş olması gerekmektedir. Hayatında bir kere olacak olan düğün için her şeyin en iyisini hayal eden çiftler en ince detaylarına kadar her şeyi düşünür ve o şekilde adımlarını atarlar evliliğe giden o güzel ve bir o kadar tatlı telaşlarıyla dolu olan, bu yolda.Bir ömür boyu kelimesi ile başlayan ve arkasından bir yastıkta kocama hayaliyle, yeni hayata geçiş aşamasında olan çiftler davetiyeler sayesinde sevdiklerini de en mutlu günlerinde yanlarında görmektedirler. Yepyeni ve aynı zamanda aşk dolu, sımsıcak bir aile olma yolunda atılan ilk adımlarını ilk olarak düğün davetiyelerinin satırlarında yer alan sözlerle ifade ederek göstermekte olan evlenecek çiftler, hayallerinde süsledikleri o muhteşem günü davetiyeler ile duyurarak tanıdıkları, sevdikleri ve o günde yanlarında görmekten keyif alacağı kişileri mutluluklarına tanık etmelerini isterler.Mutlu günlerine tanık edilirken herkese de örnek olacak şekilde mutluluklarını yansıtır ve “paylaşıldıkça çoğalan mutluluk” kelimesinden ilham alınarak mutluluklarını ortaya koyar ve paylaşırlar. Zaten bakıldığında hep öyle değil midir? Düğün davetiyesi elinize sevdiklerinizden ulaştığında düğün davetiyesi seçimi yapan kişinin zevkine göre çeşitlilik gösterse bile ta o zaman içimizi ısıtmaz mı? Hayat akışında koşuşturma içersinde giderken eğlenceli anlar için belki de en güzel ve paylaşılması gereken en iyi şeydir.

Bakıldığında davetiye sözleri de günlük yaşam içersinden alıntılarla yazılır aslında. İçimizi ısıtan duygular her zaman etrafımızdadır, fakat ta ki birileri söyleyene yada gösterene kadar. Davetiye sözleri de bize en iyi şekilde gösterir aslında mutluluğun adresini…

DavetiyeShop.com web sitesinden her modeli bulabilirsiniz istediğiniz ürünleri arayın yardımcı olsunlar 1000 ADET DAVETİYE 80 TL Kampanyasından ve 100 Adet 60 TL hemen faydalanın derim.

Sitemizi mutlaka ziyaret edin

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2018, 00:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1