Reklam Politikamız

Kaliteli ve modern tasarım ile internet haber siteleri arasında fark yaratan tnn.com.tr dikkat  çekici  bir konumda Türkiye'de en çok ziyaret edilen siteler arasında yer alır. İnternet kullanıcılarına uyumlu ve kaliteli web tasarımı , mobil uygulamaları sayesinde yüksek görüntülenme ve tıklanma oranına sahiptir. Her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği önemli haber siteleri arasında yer alan tnn.com.tr reklamlarınızı hedef kitleye en kısa ve etkili yoldan ulaştırır. TNN.com.tr arama motoru ve benzeri sitelerden reklam alıp yayımlamaz. 

TNN.com.tr kullanıcı odaklı reklamları yayımlar. Siz değerli müşterilerimiz ile direk ilerişime geçerek reklamı ilk elden alıp yayımlar.

Arama motoru reklamları yayımlayan siteler kullanıcılara itici geldiği için reklamlarınız hedeflenen kitleye etkili şekilde ulaşamaz. Çünki insanlar haber okurken sürekli önlerine çıkan arama motoru reklamları yüzünden haberi okumadan siteyi terkeder.

TNN.Com.tr sadece banner şeklinde direk firmadan reklam alarak haberin arasında kullanıcıya iletir. Kullanıcı bu sayede hem reklamı görür, hemde haberi sıkılmadan okur. Bu çok etkili bir yöntemdir.

banner16

banner1

seo uzmanı