alexa

“Gevaşlı Gençler 15 Temmuzu Asla Unutmaz”

Van’ın Gevaş Gevaş Belediyesi ve Kaymakamlığı birlikteliğiyle 15 Temmuz şehitleri anısına düzenlenen program çerçevesinde şehri merkezinde bisiklet turu gerçekleştirildi.Gevaş Kaymakamı İshak Çınar ve Belediye Başkanı Sinan Hakan’nın...

“Gevaşlı Gençler 15 Temmuzu Asla Unutmaz”

Van’ın Gevaş Gevaş Belediyesi ve Kaymakamlığı birlikteliğiyle 15 Temmuz şehitleri anısına düzenlenen program çerçevesinde şehri merkezinde bisiklet turu gerçekleştirildi.

Gevaş Kaymakamı İshak Çınar ve Belediye Başkanı Sinan Hakan’nın da katıldığı etkinlikte “Gençler Asla Unutmaz” sloganıyla pedal çevrildi. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesiyle tüm Türkiye genelinde çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Bisiklet etkinlikleriyle adından sıkça söz ettiren Van’ın Gevaş ilçesinde bu çerçeve 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri için anlamlı bir etkinlik daha gerçekleştirildi. Gevaş Gençlik Merkezine bağlı gençlerin de yer aldığı etkinlik 15 Temmuz 2017 Cumartesi günü saat 10.00’da Gevaş Belediye önünde başladı. Kaymakam İshak Çınar ve Belediye Başkanı Sinan Hakan’ın öncülüğündeki bisikletçiler esnafın yoğun alaka ve tezahüratı eşliğinde şehir merkezini turladıktan sonra Gevaş’ın sembolü haline gelen Saat Kulesinin yanında turu sonlandırdılar. Bisiklet turundan sonra Belediye Parkında gençlerle kahvaltı yapıldı. Gevaş ilçesinde 15 Temmuz anma etkinlikleri akşam saat 20.00’da gerçekleştirilecek yürüyüş ve nöbetle sabaha kadar sürecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı