1500 KİŞİYİ 'ERKEN REZERVAZYON' İLANIYLA DOLANDIRDILAR!

Ailesiyle birlikte güzel bir tatil hayali kuran Ankaralı esnaf Ergün Ceylan'ın hayali dolandırıcılık şokuyla suya düştü. Şubat ayında internette gördüğü reklam üzerine Yalova'daki bir otelden rezervasyon yaptırdı. Ücretini de ödeyen adam, bir oda daha ayırtmak için aynı o

1500 KİŞİYİ 'ERKEN REZERVAZYON' İLANIYLA DOLANDIRDILAR!

Ankara'da esnaf Ergün Ceylan, ailesiyle tatil yapmak için geçen şubat ayında erken rezervasyon yaptırdı. Tatil ücretinin 5 taksitini ödeyen Ceylan, otelde bir oda daha ayırtmak için aynı numarayı arayıp yanıt alamayınca dolandırıldığını anladı. Şikayetçi olan Ceylan, Türkiye genelinde 1500 kişinin aynı şekilde mağdur edildiğini söyledi.

Esnaf Ergün Ceylan, geçen şubat ayında sosyal medyada gördüğü tatil reklamı üzerine Yalova'daki otel için erken rezervasyon yaptırdı. Ceylan, ailesiyle birlikte yapacağı tatil için istenen ücretin 5 aylık taksitini kredi kartı ile ödedi. Temmuz ayında aynı otelden bir oda daha ayırtmak için numarayı aradığında yanıt alamayan Ceylan, dolandırıldığını anladı. Ceylan, otel ve turizm firması hakkında tüketici hakem heyetine başvurarak şikayette bulundu.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2020, 12:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul