21 YIL SONRA BABAYA OTOMOBİL SÜRPRİZİ! 'OĞLUMUN YAPABİLECEĞİ EN BÜYÜK EVLATLIK OLDU'

Halim Kılıç’ın 21 yıl önce aldığı otomobil arıza yaptı. Sağlık sorunları çıkınca otomobilini garaja çekip ilgilenemedi. 21 yıl sonra oğlu, otomobili gizlice garajdan çıkartıp yeniledi. Ve sürpriz yapıp babasını otomobiliyle buluşturdu Edirne'de otomobilleri çok se

21 YIL SONRA BABAYA OTOMOBİL SÜRPRİZİ! 'OĞLUMUN YAPABİLECEĞİ EN BÜYÜK EVLATLIK OLDU'

Edirne'de otomobilleri çok seven Halim Kılıç'ın (62), 21 yıl önce aldığı otomobili arıza yaptı. Kendisi de sağlık sorunları yaşayınca, kapalı otoparka çektiği otomobilin bir daha yüzüne bakmadı. Beden eğitimi öğretmeni olan oğlu Serkan Kılıç, yıllar sonra harekete geçti. Babasından habersiz, 2.5 ay önce garajdan çıkardığı otomobili, bir oto kurtarıcı ile Kocaeli'ne getiren Serkan Kılıç, fabrikadan çıkmış gibi yenileterek, babasına sürpriz yaptı.

HER ŞEYE DEĞER

Kılıç, "İnternette babasının aracını 25 yıl sonra bulup toplatarak hediye eden birini görünce, ben de babama unutamayacağı bir an yaşatmak istedim. Araç baştan aşağı toplandı. İlk günkü yeni haline getirildi. Hatta bazı eklemeler de yaptık. Bu sürpriz bana yaklaşık 20 bin liraya mal oldu ama babamın bana söyledikleri ve yaşadığı sevinç her şeye değer. Babam da ben de unutamayacağımız bir gün yaşadık. İyi ki yaptım" dedi. Baba Halim Kılıç ise oğluna dakikalarca sarıldı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2021, 09:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1