300 İHTİYAÇ SAHİBİ AİLEYİ SEVİNDİRDİLER

Türk Kadınını Güçlendirme ve Tanıtma Vakfı Hatay Şubesi 300 ihtiyaç sahibi aileyi sevindirdi. Yardım paketlerini ihtiyaç sahibi 300 aileye ulaştırmanın huzurunu ve gönül rahatlığını yaşadıklarını belirten Şube Başkanı Kadriye Umaroğlu, 'Dünyayı etkisi altına alan

300 İHTİYAÇ SAHİBİ AİLEYİ SEVİNDİRDİLER

Yardım paketlerini ihtiyaç sahibi 300 aileye ulaştırmanın huzurunu ve gönül rahatlığını yaşadıklarını belirten Şube Başkanı Kadriye Umaroğlu, "Dünyayı etkisi altına alan Covit-19 küresel salgınının işgücüne dolayısıyla ekonomiye yansımaları ülkemizde hissedilse de Pandemiyle mücadelede merkezi yönetim başta olmak üzere yerel yönetimlerin ve özellikle sağlık çalışanlarımızın hayatlarını ortaya koyarak verdikleri mücadele hepimizce takdire şayandır." dedi.

"KURALLARA UYALIM"

Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulduğu takdirde sürecin tez zamanda sona ereceğine inandıklarını belirten Umaroğlu, "Devlet büyüklerimizin, İl Yönetimleri ile İl Sağlık Kurullarının uyarıları dikkate alınır, maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet edilirse sürecin daha hafif atlatılmasına katkı sağlamış oluruz. Bu mübarek ayda, dualarımız Pandeminin bir an önce bitmesi, tüm dünyaya sağlık, mutluluk, huzur ve barışın gelmesidir."

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2021, 18:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1