AK PARTİ'DEN AKIBET AHİT 'KILIÇDAROĞLU' AÇIKLAMASI

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik icra ettiği sonuç zaman açıklamasında 'Kılıçdaroğlu Cumhuriyetimizin değerlerine ve makamlarına saldırmaktadır. Kılıçdaroğlu’nun lafları Cumhuriyetimiz ve milletimiz gözetiminde bulunmayan hükmündedir' dedi. Son zaman haberi: Başkan

AK PARTİ'DEN AKIBET AHİT 'KILIÇDAROĞLU' AÇIKLAMASI

Son bugün haberi: Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a ve ulusal iradeye müteveccih kötü ifadeleri dolayısıyla şişman aksülamel toplayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için açıklama eden AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik "Kılıçdaroğlu Cumhuriyetimizin değerlerine ve makamlarına saldırmaktadır. Kılıçdaroğlu'nun lafları Cumhuriyetimiz ve milletimiz gözetiminde namevcut hükmündedir" dedi.

İşte Çelik'in açıklamaları;

Cumurbaşkanımıza "sözde Cumhurbaşkanı" diyen bireyin pozisyonu ve lafı namevcut hükmündedir. Her kesimden meydana getirilen sağ duyulu uyarılara karşın Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanımıza " sanki Cumhurbaşkanı demeye bitmeme ediyor. Kendini namevcut hükmüne sokmuştur. Kılıçdaroğlu Cumhuriyetimizin değerlerine ve makamlarına saldırmaktadır. Kılıçdaroğlu'nun lafları Cumhuriyetimiz ve milletimiz gözetiminde namevcut hükmündedir. Cumhuriyetimiz hoppadak ülkemizin düşmanları kabilinden geçer ağılı birlikte dille Kılıçdaroğlu kabilinden maksat alınmaktadır.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2021, 14:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1