ANNESİ AYAĞI KIRILAN GENÇ KADIN TERÖR ESTİRDİ! SAĞLIK GÖREVLİLERİNE HAKARETE 4 YIL HAPİS İSTEMİ

Annesi evde düşen genç kadın ambulansı arayarak terör estirdi. Ambulansla hastaneye gittiği sırada emniyet kemerini takmayan ve sağlık personeline hakaret eden genç kadın tartışmayı hastanede de sürdürünce hakkında 4 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Gülşah S., İstanb

ANNESİ AYAĞI KIRILAN GENÇ KADIN TERÖR ESTİRDİ! SAĞLIK GÖREVLİLERİNE HAKARETE 4 YIL HAPİS İSTEMİ

Gülşah S., İstanbul Beyoğlu'nda ikamet ediyordu. Geçtiğimiz günlerde genç kadının ailesinden birisi evde bir kaza geçirdi. 112 acil servisini arayarak yardım isteyen genç kadın acele ile ambulansta şoförün yan koltuğuna oturdu. İddiaya göre genç kadın hem emniyet kemerini takmamış hem de acil tıp teknisyenine sürekli sorular yönelterek yaralının tedavisini engelledi.

'SENİ ÖLDÜRÜRÜM, İŞİNİ YAP'
Ambulans şoförü A.D., ise genç kadına sakin olmasını ve emniyet kemerini bağlamasını söyledi. Genç kadın ambulans şoförüne sinirlenerek bir anda küfürler savurarak 'Seni öldürürüm, işini yap' şeklinde tehdit etti. Hastaneye vardığında genç kadının siniri yatışmamış ve hakaretlere devam etti. Bunun üzerine hastane polisini çağıran sağlık yetkilileri Gülşah Ş.'den şikayetçi oldu.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 18:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul