ANNESİNİ VE AĞABEYİNİ KATLETMİŞTİ YARGILAMASI BUGÜN BAŞLADI!

İstanbul Eyüpsultan’da 25 Ocak günü 70 yaşındaki annesi Şükran Biroğlu ve 50 yaşındaki Ağabeyi Mesut Biroğlu ile tartışan Uğur Biroğlu annesi ve ağabeyinin bıçaklayarak öldürdü. Başlarında bir süre bekledikten sonra polise giderek teslim oldu. Tutuklanarak cezaevine gönd

ANNESİNİ VE AĞABEYİNİ KATLETMİŞTİ YARGILAMASI BUGÜN BAŞLADI!

İstanbul Eyüpsultan'da 25 Ocak günü 70 yaşındaki annesi Şükran Biroğlu ve 50 yaşındaki Ağabeyi Mesut Biroğlu ile tartışan Uğur Biroğlu annesi ve ağabeyini bıçaklayarak öldürdü.

Başlarında bir süre bekledikten sonra polise giderek teslim oldu. Teslim olan Biroğlu'nun ifadesinin ardından hemen eve giden ekipler ağabey Mesut Biroğlu'nu elleri arkadan kalorifere bağlanmış şekilde, anne Şükran Biroğlu'nu ise elleri arkadan bağlı yüzüstü yerde yatar şekilde buldu. Yapılan incelemede anne ve oğulun olay yerinde hayatlarını kaybettiği tespit edildi.


İKİ KEZ AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET İSTENDİ


Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Biroğlu, nöbetçi İstanbul Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklandı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma önceki günlerde tamamlandı. Savcılık Uğur Biroğlu hakkında, "alt ve üst soyu canavarca hisle eziyet çektirerek öldürme" suçundan iki kez ağırlaştırılmış müebbet hapis talebiyle dava açtı.


"BENİ DIŞLIYORLARDI"

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2021, 18:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1