ARAÇ SATAN KİŞİYİ TAKİP EDİP GASP ETTİLER! POLİS KIYAFETİ VE TELSİZİYLE 100 BİN LİRASINI ALDILAR

İstanbul’da aracını sattıktan sonra sahte polisler üstlerine giydiği üniforma ve telsizle zorla araca bindirdikleri mağdurun elinden 100 bin lirayı alarak kayıplara karıştı. Polislerin gerçek olmadığını anlayan mağdur ise şikâyetçi olunca sahtekârlar kıskıvrak yakalandı.

ARAÇ SATAN KİŞİYİ TAKİP EDİP GASP ETTİLER! POLİS KIYAFETİ VE TELSİZİYLE 100 BİN LİRASINI ALDILAR

İstanbul Fatih'te bulunan bir katlı otoparktaki araçlarını almak için çıkan 3 arkadaş üstlerinde polis üniforması, silah ve telsiz bulunan 4 kişi tarafından durduruldu. Kendilerini Mali Şube görevlisi olarak tanıtan polisler 3 arkadaşın haklarında ihbar olduğunu öne sürerek ters kelepçe yaparak araca bindirdi. Gözaltına alındığını düşünen 3 kafadar cep telefonlarını polislere teslim ederek araca bindi.

CEPLERİNDEKİ 100 BİN LİRAYI ALDILAR

Sivil bir araçla emniyete gittiklerini düşünen 3 arkadaşı başka bir araçta takip ediyordu. Araçla Kemerburgaz'a giden gençleri bir kafe önünde bırakan sözde polis memurları gençlerin üstlerinde bulunan 100 bin lira parayı da yanlarında götürdü. Olayın şoku ile kendilerini karakola atan 3 mağdur yağmalandıklarını ifade ederek sahte polislerden şikâyetçi oldular.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2020, 12:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul