AYŞE CENİKLİ’NİN KATİL ZANLISINA İNDİRİMSİZ MÜEBBET HAPİS!

Samsun’da yaklaşık 6 ay önce 18 yıllık eşi Ayşe Cenikli’yi öldüren Bülent Cenikli, hiçbir indirim uygulanmadan ‘kasten ve tasarlayarak eşini öldürmek’ suçundan müebbet hapis ile cezalandırıldı. Samsun'da 28 Nisan 2021 tarihinde 18 yıllık eşi Ayşe Cenikli'yi öldüren

AYŞE CENİKLİ’NİN KATİL ZANLISINA İNDİRİMSİZ MÜEBBET HAPİS!

Samsun'da 28 Nisan 2021 tarihinde 18 yıllık eşi Ayşe Cenikli'yi öldüren Bülent Cenikli'nin duruşması Samsun 4. Ağır Ceza Mahkemesinde görüldü. Mahkeme heyeti eşini öldüren Bülent Cenikli'yi hiçbir indirim uygulanmadan kasten ve tasarlayarak eşini öldürmek suçundan müebbet hapis cezası verildi.

"ÖLDÜRECEK OLSAM DAHA ÖNCE ÖLDÜRÜRDÜM"

Hakkında uzaklaştırma kararı olmasına rağmen eşinin evinin önüne gelerek tabanca ile Ayşe Cenikli'yi öldüren Bülent Cenikli savunmasında, "Ben eşimi planlayarak öldürmedim. Sürekli uzaklaştırma kararı aldı. Ben de çok sinirlendim. Ancak öldürmek gibi bir kastım yoktu. Olsaydı daha önceki kavgalarımızda öldürürdüm." diyerek şok ifadeler kullandı.

Mahkeme katil zanlısı Cenikli hakkında herhangi bir tahrik yada iyi hal indirimi olmaksızın müebbet hapis cezasıyla cezalandırılmasına hükmetti.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2021, 17:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1