BALKONUNDA ÖLDÜRÜLMÜŞTÜ: KATİL ZANLISI TESLİM OLDU!

Çanakkale’nin Ayvacık İlçesi’ne bağlı Küçükkuyu Beldesi’nde evinin balkonunda uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden belediye çalışanı Ali Ayran’ın katil zanlısının kapı komşusu M.Ş.B olduğu ortaya çıktı. M.Ş.B. olaydan sonra kaçtığı İstanbul

BALKONUNDA ÖLDÜRÜLMÜŞTÜ: KATİL ZANLISI TESLİM OLDU!

Çanakkale'nin Küçükkuyu Beldesi Gökçetepe Mahallesi'nde önceki gün akşam saatlerinde Küçükkuyu Belediyesi'nde inşaat işleri bölümünde görev yapan Ali Ayran'ın (49) evinin balkonunda vurularak öldürülmesi olayıyla ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Ayran'ın katil zanlısı teslim oldu. Katil zanlısının Ayran'ın kapı komşusu olduğu ortaya çıktı.

TÜFEK EVDE BULUNDU

JASAT timleri elde ettikleri ipuçları doğrultusunda Ali Ayran'ın yan komşusu M.Ş.B'nin de ifadesine başvurdu. M.Ş.B'nin evde olmadığını ve eşi N. B'nin çelişkili ifadelerinden şüphelenen tecrübeli dedektifler, evde buldukları av tüfeği üzerinde yaptıkları incelemenin ardından katil zanlısını tespit etti. İstanbul'da teslim olduJandarma ile yaptığı telefon görüşmesinin ardından daha fazla kaçamayacağını anlayan M.Ş.B. olaydan sonra kaçtığı İstanbul'da polise teslim oldu. M.Ş.B'nin ilk ifadesinde eşi N.B.'nin Ali Ayran ile gönül ilişkisi olduğunu düşünerek öldürdüğünü ileri sürdüğü ortaya çıktı.

DOMUZ KURŞUNU KULLANILMIŞ

Ayvacık Jandarma ekipleri ilk incelemede de Ali Ayran'a yakın mesafeden ateş edildiğini ve olayda öldürme amacıyla domuz kurşunu kullanıldığını tespit etti.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2021, 09:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1