BARTIN’DA KAVGAYI AYIRMAK İSTEYEN İŞLETME SAHİBİ YAŞAMINI YİTİRDİ

Bartın'ın şehir merkezinde bulunan bir eğlence merkezinde çıkan kavgayı ayırmak isteyen eğlence işletmecisi göğsünden vurularak yaşamını yitirdi. Olay yerinden kaçan şüpheli ise polisin sıkı takibi sonunda aracı ile birlikte şehir merkezinde yakalandı. Bartın şehir merkezi

BARTIN’DA KAVGAYI AYIRMAK İSTEYEN İŞLETME SAHİBİ YAŞAMINI YİTİRDİ

Bartın şehir merkezinde bulunan eğlence merkezinin ikinci katında dün gece geç saatlerde meydana gelen olayda bara eğlenmeye gelen Eren G.(30) ile 23 yaşındaki Taha Küçükoğlu ile aralarında sözle başlayan tartışma kavgaya dönüştü. Bu arada söz ile başlayan tartışma kavgaya dönüşmesi üzerine eğlence merkezini işleten Ayberk Karagöz kavga eden şahısları ayırmak için araya girdi. Yanında getirdiği silahı ateşleyen Eren G. işletme sahibini göğsünden, kavga ettiği Taha Küçükoğlu'nu ise omuzundan vurdu. Olay yerinden aracı ile kaçan Eren G. polisin sıkı takibi sonunda aracı ile birlikte yakalandı.

Araçta yapılan aramada silah bulunmazken, silahı Bartın ırmağına attığını belirtti. Eren G. sorgulamak için emniyet müdürlüğüne götürüldü. Bartın Sahil güvenlik komutanlığı dalgıç ekipleri silahı attığı ırmak ta arama çalışmaları başlattı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2021, 17:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1