BAŞKAN KOCAİSPİR: İHTİYAÇLARI EL BİRLİĞİYLE GİDERECEĞİZ

Adana’nın Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Aladağ ilçesinde yangından zarar gören alanlarda YAKUT ekibi ile birlikte incelemelerde bulundu. Yangın mağduru vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Kocaispir, “Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını el birl

BAŞKAN KOCAİSPİR: İHTİYAÇLARI EL BİRLİĞİYLE GİDERECEĞİZ

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Adana'da orman yangınlarından etkilenen vatandaşların yaralarını sarmak için tüm personeli ile birlikte gece gündüz çalışmaya devam ediyor. Başkan Kocaispir, Yüreğir Arama Kurtarma Timi (YAKUT) ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri ile birlikte Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik'i ziyaret ederek yangında zarar gören Topallı mahallesinde inceleme yaptı. Başkan Kocaispir yaraları sarmak için gece gündüz çalıştıklarını kaydetti.

Topallı mahallesinde yangından zarar gören alanlarda mağdur olan vatandaşları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Kocaispir, ekibi ile birlikte ihtiyaçları belirledi, talepleri dinledi. Başkan Kocaispir, vatandaşlarla kucaklaşarak, yapılması gereken ne varsa el birliği ile yapılacağını belirterek, "Yüreğir Belediyesi olarak tüm mesai arkadaşlarımla yanınızdayız. Sizin için buradayız. İhtiyaçlarınızı tespit edip biran önce yaralarınızı sarmak için çalışacağız" dedi.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2021, 13:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1