BİR BABANIN ACI FERYADI: ÇOCUKLARIMA HASRET KALDIM!

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde geçen yıl odun sobasının patlaması sonucu yüzü yüzde 90 yanan 26 yaşındaki Mehmet Nafi Özdemir, eski sağlığına kavuşması için ihtiyacı olan 150 bin lira ameliyat parası için yetkililer ve hayırseverlerden yardım bekliyor. Mardin'in Kızılte

BİR BABANIN ACI FERYADI: ÇOCUKLARIMA HASRET KALDIM!

Mardin'in Kızıltepe ilçesi Atatürk Mahallesi 849 Sokak'ta yaşayan bir çocuk babası 26 yaşındaki şoför Mehmet Nafi Özdemir, kaza öncesi TIR şoförlüğü yaparak geçimini sağlamaya çalışıyordu. Ancak 1 buçuk yıl önce 24 Şubat 2020 tarihinde evinin salonunda bulunan odun sobasını yakmak isterken gaz sıkışması sonucu soba patladı. Patlamanın etkisiyle Özdemir'in yüzü, eli ve kolları yandı.

Diyarbakır'daki bir hastaneye kaldırılan Özdemir, 13 gün yoğun bakımda kaldıktan sonra buradan Malatya Turgut Özel Hastanesi plastik cerrahi bölümüne sevk edildi. 2 buçuk ay Malatya'da tedavi gören Özdemir, Malatya'dan Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Kazadan bu yana bir yılı aşkın zamandır tedavi gören Mehmet Özdemir, yüzünü kaybettiği gibi işini de kaybetti.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2021, 12:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1