BUNU DA YAPTILAR! DUVARI DELİP KUMAR OYNADILAR

Adana’da polis ekiplerinin düzenlediği operasyonda, kumar oynandığı tespit edilen 16 kahvehanede 123 kişiye, pandemi kurallarını ihlalden 421 bin 750 TL ceza kesti. Daha önce mühürlenen kahvehanelerden birinde, mührün kırılmaması için duvarında delik açıldığı ve oyun oynand

BUNU DA YAPTILAR! DUVARI DELİP KUMAR OYNADILAR

Adana İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri, daha önce koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirlere uyulmadığı ve kumar oynatıldığı gerekçesiyle Merkez ilçe Seyhan'a bağlı Sarıhamzalı Mahallesi'nde mühürlenip kapatılan bir kahvehanenin, kaçak olarak faaliyetlerini sürdürdüğü ihbarı üzerine harekete geçti.

SUÇÜSTÜ YAPILDI

Polis söz konusu adrese gittiğinde kapıdaki mührün kırılmadığı, binaya girebilmek için de bahçe duvarının kırılıp, burada gizli bir geçit oluşturularak, müşterilerin içeriye alındığını tespit etti.

Ekipler de bu gizli geçitten binaya girip, içeride bulunanları kumar oynarken suçüstü yakaladı. Maske takmadıkları gibi sosyal mesafeyi de ihlal eden bu kişilere adli para cezası uygulandı.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2021, 10:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1