CHP’DE TACİZ VE TECAVÜZDEN SONRA ŞİMDİ DE KADINA ŞİDDET SKANDALI

Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın kayınvalidesini dövdürdü yerlerde sürklettirdi Tecavüz skandallarının adresi olan CHP bu kez kadına şiddetin adresi oldu. Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın kayınvalidesi olan ve önc

CHP’DE TACİZ VE TECAVÜZDEN SONRA ŞİMDİ DE KADINA ŞİDDET SKANDALI

Taciz ve tecavüzlerle çalkalanan CHP bu kez kadına şiddetin adresi oldu. Bakırköy Belediyesi önceki dönem meclis üyeliği yapan İlknur Meral belediye içerisinde darp edildi. Bununla da yetinilmeyip yerlerde sürüklendi.

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç'ın kayınvalidesi olan Meral, darp edilmesi ve yerlerde sürüklenmesi sonrasında sinir krizleri geçirirken "Bu belediyede yolsuzluk var, Bakırköy'ü yiyip bitirdi Bülent Kerimoğlu. Kendimi yakacağım, öldüreceğim. Ben doğruları savunduğum için, 'hakkımızı yiyorsunuz' dediğim için Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu'nun talimatıyla bana belediye binasında yapmadıkları zulüm kalmadı. Beni yerlerde sürüklediler. Yazıklar olsun bu partiye! Ben meclis üyeliği de yaptım Bakırköy'de" diye isyan etti.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2020, 19:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1