DALAMAN RAFTİNG MERKEZİ OLACAK

Türkiye Rafting Federasyonu Başkanı ve WRF Dünya Rafting Federasyonu 2. Başkanı Sayın Fikret Yardımcı ve beraberindeki heyet  Muğla Valisi Orhan Tavlı’yı ziyaret ederek önümüzdeki yıl Dalaman Çayı’nda yapılması planlanan Dünya Rafting Şampiyonası hakkında bilgi verdi. Va

DALAMAN RAFTİNG MERKEZİ OLACAK

Valilik 75. Yıl Toplantı Salonunda yapılan Dünya Rafting Şampiyonası bilgilendirme toplantısına Muğla Valisi Orhan Tavlı, Dünya Rafting Federasyonu 2. Başkanı ve Türkiye Rafting Federasyonu Başkanı Fikret Yardımcı, Federasyon Genel Sekreteri Adil Kamberoğlu, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, Spor Şube Müdürü Serkan Paçalı, Milli Takımlar Baş Antrenörü Savaş İzmirli, Muğla rafting il temsilcisi Ali Mürşit Yağmur katıldı.


2022 yılında Dalaman'da yapılacak olan Dünya Şampiyonasının Dalaman'ın ve Muğla'nın tanıtımına olumlu katkıları olacağını belirten Dünya Rafting Federasyonu 2. Başkanı ve Türkiye Rafting Federasyonu Başkanı Fikret Yardımcı, devam eden Dünya Şampiyonası hazırlıkları hakkında bilgi vererek, rafting sporunun gelişimi için verilen desteklerden dolayı Vali Orhan Tavlı'ya teşekkür etti.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2021, 23:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1