DÜNYACA ÜNLÜ TEKNOLOJİ FİRMASININ YÖNETİCİNE SALDIRI!

Dünyaca ünlü teknoloji markası LG’nin Türkiye temsilciliğinde yöneticilik yapan iki Güneykore’li silahlı saldırıya uğradı. Saldırıyı yapanlar rakip firmadan çıkınca 3 şüpheli yargılandıkları mahkeme tarafından 3 yıl 4 ay hapis cezasına mahkûm edildiler. Dünyaca ünl

DÜNYACA ÜNLÜ TEKNOLOJİ FİRMASININ YÖNETİCİNE SALDIRI!

Dünyaca ünlü teknoloji markası LG'nin Türkiye temsilciliğinde yöneticilik yapan iki Güneykore'li silahlı saldırıya uğradı. Olay 31 Ekim 2018 günü meydana geldi. Güneykore'li Baiklyun Oh, Bokyong Park isimli kişiler LG'nin Türkiye temsilciliğinde TV Grup Müdürü olarak çalışıyordu. 31 Ekim günü Baiklyun Oh evine dönen üzere trafikte seyir halinde bulunduğu bir anda önüne bir araç geçti. Araçtan inen 2 kişi araca yönelik 5 el ateş edip kayıplara karıştı.

TRAFİKTE SİLAHLI SALDIRI

Yaşanan saldırının ardından yaklaşık 6 ay geçtikten sonra bu kez Bokyong Park yine trafikte seyir halinde olduğu bir anda mesai arkadaşı Oh gibi bir araç tarafından önü kesilerek 3 el ateşe maruz kaldı. İkili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına giderek saldırı sonrası şikâyetçi oldu. Savcılık yapılan araştırmada Dıgıcom isimli firmaya ait araçla saldırının gerçekleştirildiğini tespit etti.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2021, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1