DÜZCELİ HACHİKO, HERKESİ DUYGULANDIRDI

Düzce’de, kargo bırakmak için girdiği binada asansör boşluğuna düşerek hayatını kaybeden Umit Ceylan’ın cenazesinde, beslediği sokak köpeğinin bir an olsun mezarının başından ayrılmaması, herkesi duygulandırdı. Sokak köpeğinin sadakat ve vefası, herkese Japonya'da heyk

DÜZCELİ HACHİKO, HERKESİ DUYGULANDIRDI

Düzce'de geçtiğimiz Çarşamba günü yaşanan üzücü olayda, bir kargo firmasında çalışan Ümit Ceylan(35),kargo bırakmak için gittiği binada, kargoyu teslim ettikten sonra asansörü çağırdı. Kapı açılıncada hemen asansöre binmek istedi. Ancak kapı açılmasna rapmen kabin gelmemişti ve Ceylan adımını attığı gibi boşluğa düşerek, olay yerinde hayatını kaybetti.

HER GÜN BESLİYORDU

Arkadaşları ve çevresi tarafından çok sevilen, herkes tarafından iyilik timsali olarak gösterilen Ceylan'ın ölümü yakın dost ve akrabaları ile Düzce'lileri yasa boğdu. Evli ve 2 çocuk babası Ceylan'ın, herkes tarafından bilinen bir diğer yönüde hayvanlara olan sevgisiydi. Her gün işe gidip gelirken birşeyler alıp beslediği, her ne kadar sahiplenmese de adeta sahibi gibi davrandığı, hatta 'Yoldaş' diye lakap taktığı sokak köpeğide onun kaybını adeta bir insan gibi karşılayıp üzülenlerden oldu.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2021, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1