ELAZIĞ DEPREMİNİN ARDINDAN BAKAN MURAT KURUM’DAN AÇIKLAMA GELDİ: HASAR TESPİT ÇALIŞMALARI BAŞLADI…

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Elazığ depremine ilişkin son dakika açıklamalarında bulundu. Bakan Kurum depreme ilişkin hasar tespit çalışmalarının başlatıldığını belirtirken, şu ana kadar olumsuz bir durumla karşılaşılmadığını da sözlerine ekledi. İşte Murat

ELAZIĞ DEPREMİNİN ARDINDAN BAKAN MURAT KURUM’DAN AÇIKLAMA GELDİ: HASAR TESPİT ÇALIŞMALARI BAŞLADI…

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığ'da yaşanan depreme ilişkin açıklamalarda bulundu. Bakan Kurum, deprem sonrası olumsuz durumla karşılaşılmadığını belirtti.

BAKAN KURUM: HASAR TESPİT ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ise deprem sonrası olumsuz durumla karşılaşılmadığını belirtip, sosyal medyadan Elazığ'da meydana gelen deprem sonrasında ekiplerimiz sahada hasar tespit çalışmalarına başladılar. Şu ana kadar olumsuz bir durumla karşılaşılmadı. Vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim ülkemizi bütün afetlerden korusun mesajını paylaştı.

Elazığ'da meydana gelen deprem sonrasında ekiplerimiz sahada hasar tespit çalışmalarına başladılar. Şu ana kadar olumsuz bir durumla karşılaşılmadı. Vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim ülkemizi bütün afetlerden korusun.

— Murat KURUM (@murat_kurum) December 27, 2020

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2020, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1